У Папуа-Новій Гвінеї знайшли найбільше родовище газу у світі — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Папуа-Новій Гвінеї знайшли найбільше родовище газу у світі

Енергетика
1568
Австралійський сировинної магнат Клайв Палмер, власник компанії Mineralogy, заявив, що її нафтогазовbq підрозділ виявиd поблизу узбережжя Папуа-Нової Гвінеї одне з найбільших родовищ газу в світі.
Обсяг запасів родовища становить близько 28 трильйонів кубічних футів (майже 800 мільярдів кубометрів). Вартість знайденого газу може скласти 35 мільярдів доларів США.
Компанія вже витратила близько 50 мільйонів доларів на геологорозвідувальні роботи в затоці Папуа, обстеживши територію площею 3 тисячі кілометрів. Поряд з ним знаходиться проект ExxonMobil з виробництва зрідженого газу. Він почне роботу в 2014 році.
За словами Палмера, Папуа-Нова Гвінея запропонувала свою підтримку у розробці проекту, який може принести в бюджет однієї з найбідніших країн регіону мільярди доларів.
Останнім часом цілий ряд компаній активізуваkb пошуки вуглеводнів на морському шельфі Австралії і поблизу від нього. За оцінками експертів, поблизу узбережжя Австралії можуть перебувати запаси газу обсягом більше 4 трильйонів кубометрів.
За матеріалами:
МIА Рейтер
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас