Восени в Києві покращаться умови для покупки квартир на первинному ринку - експерт — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Восени в Києві покращаться умови для покупки квартир на первинному ринку - експерт

Нерухомість
1199
Восени в Києві покращаться умови для покупки квартир на первинному ринку. Такий прогноз озвучив президент будкомпанії “БілдГрупМенеджмент” Ігор Вишняков.
На думку експерта, причиною цього стане зростаюча конкуренція на ринку новобудов столичного регіону і відсутність іпотечного кредитування.
“За даними відділів продажів, протягом 7 місяців поточного року кількість угод з оформленням розстрочення від забудовника зросло більш ніж в 2 рази в порівнянні з аналогічним періодом 2012 року. При цьому угод із залученням іпотечного кредитування за ці ж 7 місяців практично немає. Хоча ще торік банки хоч і неохоче, але видавали позики на покупку “первинного житла”, – сказав Вишняков.
Він вважає, що восени багато девелоперів знизять суми початкового внеску за 50-метрову однокімнатну квартиру з 30 тис. дол до 15 тис. дол
При цьому розстрочка надаватиметься на 5 років і більше. Крім того, за прогнозами Вишнякова, восени істотно посилиться тенденція тиску регіонального житла на столичний ринок нерухомості.
“У цей період очікується масова здача в експлуатацію житла, яке забудовники почали зводити відразу після кризи, в 2010 році. Це переважно об’єкти економ-класу, що користуються сьогодні найбільшою популярністю серед покупців. Тиск на столичний ринок будуть надавати комплекси, що вводяться в експлуатацію в Київській області, особливо в західному напрямку – Ірпені, Бучі, Вишневому, Софіївській та Петропавлівській Борщагівці”, – зазначив він.
Раніше повідомлялося, що українська влада задумалася про масове будівництво “малосімейок” радянського зразка. Експерти вважають, що така ініціатива може призвести до появи гетто у великих містах.
За матеріалами:
Сьогодні
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас