LG анонсувала дисплей для смартфонів з рекордною роздільною здатністю — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

LG анонсувала дисплей для смартфонів з рекордною роздільною здатністю

Технології&Авто
1055
LG Display анонсувала перший в світі AH-IPS РК-дисплей для смартфонів, що володіє роздільною здатністю Quad HD (2560 × 1440 пікселів) і рекордним для мобільних пристроїв показником щільності пікселів – 538 ppi.
Розміри панелі по діагоналі дорівнюють 5,5”, а товщина становить 1,21 мм. Для порівняння, 5,2” Full HD-панель компанії LG на 12% товстіша.
Ширина облямовуючої екран рамки нової панелі дорівнює 1,2 мм. Завдяки застосуванню технологій AH-IPS і Low Temperature Poly-Silicon (LTPS, низькотемпературний полісілікон) екран забезпечує яскравість зображення до 430 ніт. Як стверджується в прес-релізі компанії, нова панель перевершує попередні моделі по контрастності і яскравості, забезпечуючи при цьому більш чітке зображення і точнішу передачу кольору.
Для смартфона з таким дисплеєм буде цілком доступний перегляд веб-сторінок в повному обсязі, так само, як на екрані настільного комп’ютера.
Згідно з даними дослідницької фірми DisplaySearch, в наступному році поставки LTPS-дисплеїв для смартфонів складуть більше 765 млн одиниць.
За матеріалами:
3dnews.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас