Ціни на європейські готелі: де дешевше всього зняти номер? — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ціни на європейські готелі: де дешевше всього зняти номер?

Нерухомість
1685
В останній літній місяць 2013 trivago індекс цін на готелі (trivago tHPI – trivago Hotel Price Index), який щомісячно публікується інтернет порталом www.trivago.ru, зафіксував різкий стрибок цін до 37% на готелі в Единбурзі та Турині. Найбільш бюджетні варіанти перебування як і раніше пропонують міста Східної Європи і деякі курорти Іспанії. Греція і Кіпр, незважаючи на кризу, продовжують піднімати ціни на номери в готелях.
Единбурзький міжнародний фестиваль мистецтв (англ. The Edinburgh International Festival) є найбільш імовірною причиною того, що безперечним лідером зростання цін на готелі в серпні цього року стала столиця Шотландії. Вартість розміщення тут злетіла на 37% порівняно з липнем і склала в середньому 224 євро за номер на добу. Проте, даний показник можна порівнювати з минулорічним.
Всесвітні ігри серед ветеранів спорту WMG “Олімпійські ігри” (англ. Torino 2013 World Masters Games), які проходять в Туріні з 2 по 11 серпня, посприяли збільшенню середньої ціни за розміщення у двомісному номері на 39% в порівнянні з серпнем 2012 року. До того ж показник в 115 євро за ніч на 22% вище липневого.
Найбільш вигідними напрямки і раніше залишаються міста Східної Європи та Іспанії: Сарагоса (52 євро), Севілья (59 євро), Гранада (61 євро), Валенсія (74 євро), Софія (61 євро), 65 євро в середньому коштує ніч у Бухаресті, а за 58 євро на добу можна зупинитися у Варшаві.
Значний стрибок цін був зафіксований лише в Малазі (+27%), де розміщення обійдеться в 99 євро за номер. В австрійському Зальцбурзі вартість перебування в готелі дорівнює в середньому 167 євро, що також на 27% вище, ніж у липні 2013 року.
Лідерами падіння цін на розміщення в серпні стали столиці Франції та Великобританії: на 18% знизилися ціни у Парижі в порівнянні з попереднім місяцем і на 18% у Лондоні в порівнянні з 2012 роком.
Фінансова криза ніяк не вплинула на зниження вартості готелів у таких країнах як Греція і Кіпр: 129 євро (+6%) в середньому доведеться віддати за ніч на острові Афродіти. Тим не менш, цей показник на 10% нижче торішнього. Зате Греція, одним з основних джерел доходу якої є туризм, продовжує піднімати ціни: +10% в порівнянні з липнем цього року і з серпнем 2012.
Одними з найбільш дорогих європейських напрямків у серпня 2013 стали, крім Швейцарії (190 євро), північні країни: Данія (156 євро, +15%), Фінляндія (122 євро, +13%), Норвегія (162 євро, +11% ) і Швеція (190 євро, -4%).
Найсуттєвіше зниження цін було зафіксовано у Великобританії і Росії, де ціни на готелі в середньому на 12% нижче торішніх.
Ціни на європейські готелі: де дешевше всього зняти номер?
Про Trivago індекс цін на отелі
Індекс Цін на готелі на сайті www.trivago.ru (tHPI – trivago Hotel Price Index) відображає середню вартість двомісного номера в готелі за одну ніч. tHPI є своєрідним барометром готельного ринку і надійним показником коливань цін на розміщення від більш ніж 160 сайтів з бронювання готелів, туристичних онлайн агенств і готельних мереж.
За матеріалами:
trivago.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас