Дослідження: iPhone споживає енергії більше, ніж середній холодильник — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Дослідження: iPhone споживає енергії більше, ніж середній холодильник

Технології&Авто
2835
Смартфони Apple витрачають помітно більше енергії, ніж сучасні холодильники середніх розмірів. Якщо середній холодильник споживає приблизно 322 кіловат-години на рік, то для забезпечення роботи iPhone на той же термін потрібно вже близько 360 кіловат-годин.
При цьому більша частина цієї енергії буде витрачатися на зарядку смартфона від стандартної електричної мережі, а на підтримку роботи центрів даних, що відповідають за бездротове з’єднання та передачу інформації в хмарі. Такі висновки містяться в дослідженні експертів компанії Digital Power Group.
У цілому сьогодні світові комунікаційні системи використовують приблизно 1500 терават-годин на рік, що дорівнює 10% обсягу всесвітнього споживання енергії, або більше ніж спільне енергоспоживання Німеччини та Японії. При цьому 1 тераватта достатньо для забезпечення енергією 90 тисяч будинків протягом року.
До 2035 року на споживання хмарних даних у світі буде витрачатися приблизно стільки ж енергії, скільки на освітлення. А одними з головних споживачів хмарних сервісів є користувачі iPhone і iPad.
При цьому Apple отримує більше половини енергії (55%) для своїх обчислювальних центрів з вугілля, чим дуже обурює Грінпіс. Але компанія прагне виправитися, плануючи в недалекому майбутньому перейти на 100%-відновлювані джерела енергії. І, якщо вірити інформації, розміщеній на сайті Apple, компанія вже на 75% пройшла цей шлях.
За матеріалами:
NEWSru.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас