Сноуденофобія: Google почала шифрувати всі дані свого хмарного сервісу — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Сноуденофобія: Google почала шифрувати всі дані свого хмарного сервісу

Технології&Авто
843
Компанія Google почала за замовчуванням шифрувати всі завантажені дані на власну хмарну платформу Google Cloud Storage.
Як повідомляється в офіційному блозі платформи, всі файли, які будуть записуватися або перезаписуватись сервери, будуть автоматично шифруватися за алгоритмом AES-128.
Крім того наголошується, що дані, які вже зберігаються на хмарній платформі, будуть зашифровані протягом найближчих місяців.
Google підкреслює, що нововведення не зажадає від клієнтів жодних дій і не позначиться на продуктивності платформи. Дані будуть автоматично розшифровуватися, коли доступ до них спробують отримати авторизовані користувачі.
Корпорація відзначає, що клієнти при бажанні зможуть і самі налаштувати шифрування даних. Як повідомляє CNET, в Google уточнили, що не збираються передавати владі ключі шифрування.
Зазначимо, що нововведення в Google Cloud Storage з’явилося на тлі скандалу зі стеженням за інтернет-користувачами з боку американської розвідки. Агентство національної безпеки США (АНБ) мало повноваження таємно вимагати потрібні їй дані про активність людей в Мережі в інтернет-компаній. У співпраці з АНБ викрили ряд інтернет-гігантів, включаючи Google, Facebook і Yahoo!.
“Хмарна” платформа Google дозволяє зберігати дані на серверній інфраструктурі корпорації. Продукт був запущений в 2010 році. Його використовують, зокрема, сайт магазину Best Buy і розробники ігор Ubisoft і Rovio.
Нагадаємо, на минулому тижні програмісти знайшли “дірку” в одному з продуктів Google, в результаті якої були заражені мільйони гаджетів.
У липні повідомлялося, що викликаний викриттями екс-співробітника АНБ і ЦРУ Едварда Сноудена шпигунський скандал викликав сплеск інтересу до анонімних мереж.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас