У Києві різко зросла кількість випадків шахрайства при оренді житла


У Києві різко зросла кількість випадків шахрайства при оренді житла

У порівнянні з літом минулого року, число заяв про шахрайство при оренді нерухомості збільшилася майже вдвічі. За офіційною інформацією з МВС, тільки в Києві станом на 30 липня було зареєстровано 23 злочини, скоєних під приводом здачі житла в оренду. Найбільше таких випадків зафіксовано у Шевченківському районі. Причому ця цифра не показує всієї ситуації, адже в багатьох випадках люди не звертаються до міліції.

При цьому, шахраї використовують вже давно всім відому схему. В оголошенні вони вказують занижену на 20-30% нижче ринкової ціну оренди квартири. При показі житла підставні власники розповідають про те, що у них термінове відрядження за кордон або ж про хворих родичів. Далі з орендаря береться передоплата на 3-4 місяці і навіть підписується договір.

Після псевдо-власники просять в’їхати нових орендарів через тиждень-два, щоб вони змогли закінчити всі справи по квартирі. А по закінченні цього часу на порозі квартири виявляються близько десятка таких людей.

До слова, за даними DOM.ria.ua, в кінці серпня – початку вересня кількість таких випадків з шахрайством може збільшитися, оскільки це пік попиту на житлову оренду. У місто повертаються студенти і більшість з них намагаються вирішити питання з оренди самостійно, або звертаються в сумнівні інформаційні агентствам, що збільшує можливість потрапити на шахраїв.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua