Рівень безробіття в Бельгії поставив 8-річний рекорд — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Рівень безробіття в Бельгії поставив 8-річний рекорд

Світ
398
У липні поточного року в Бельгії понад 610 тис. осіб, або близько 9% працездатного населення країни, значилися безробітними.
Такі дані сьогодні, 19 серпня, наводять місцеві ЗМІ з посиланням на Національний банк Бельгії.
ЗМІ також підкреслюють, що за останні вісім років кількість безробітних в Бельгії не перевищувала 600 тис. осіб.
Як стало відомо, зростання рівня безробіття в липні експерти пов’язують із сезонним фактором: влітку реєструється підвищене число бажаючих знайти роботу, що викликано тим, що підприємства в цей період скорочують кількість співробітників, що працюють неповний робочий день.
На думку аналітиків, також позначається і той факт, що чисельність активного населення в Бельгії зростає швидше, ніж кількість робочих місць. Згідно з експертним прогнозом, в 2014 році, незважаючи на припинення спаду в країнах зони євро, в Бельгії буде відзначене незначне зростання числа безробітних до рівня поточного року.
Крім вищесказаного звернемо увагу на загальну ситуацію на ринку праці ЄС. Так, за даними Статистичного управління ЄС, в червні поточного року рівень безробіття, що досягає рекордних рівнів, в 27 країнах ЄС знизився вперше майже за 2,5 роки, з січня 2011 року, і склав 10,9% порівняно з 11% у травні .
Додамо, 14 серпня ЗМІ з посиланням на попередні дані Статистичного управління ЄС повідомляли, що в другому кварталі поточного року економіка валютного блоку повернулася до зростання після самої тривалої рецесії з моменту утворення ЄС 14 років тому.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас