Ринок первинного житла в Україні активно зростає, - забудовник — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ринок первинного житла в Україні активно зростає, - забудовник

Нерухомість
1231
За 7 місяців поточного року ринок первинної нерухомості показав впевнене зростання. Таку думку висловила керівник відділу продажів компанії «Інтергал-Буд» Юлія Горох. За її словами, про це свідчить зростання продажів на 20% щодо аналогічного періоду 2012.
Юлія Горох нагадала, що обсяги введення житла в експлуатацію в Україні збільшилися майже на 7%, а кількість нових об’єктів будівництва зросла на 15%.
Зокрема, компанія «Інтергал-Буд» в цьому році ввела в експлуатацію I чергу ЖК «Яскравий» площею близько 30 тис. кв. м. Продовжується будівництво II черги ЖК «Паркові Озера» і ЖК «Яскравий», І черги ЖК «Малахіт» і ЖК «Лідер» – загальною площею близько 200 тис. кв. м.
«Хочу відзначити, що активно розвивається не тільки столичний ринок житла, але і регіональний. Наприклад, зростання показує ринок Західної України, який у період кризи довго був не активний. Так, ми зараз вводимо в експлуатацію три об’єкти у Львові і продовжуємо будівництво чотирьох об’єктів у Львові, і по одному в Рівному та Чернівцях. На даний момент більше 70% квартир там вже продано», – повідомила Юлія Горох.
Вона додала, що лідерство по попиту на житло як і раніше зберігає Київ. При цьому, активність східних регіонів вище, ніж у західних. Це пояснюється, в тому числі, чисельністю населення.
До кінця 2013 р. тільки в Києві компанія планує ввести в експлуатацію близько 80 тис. кв. м., що на 50% більше аналогічних показників минулого року. В даний час вводиться в експлуатацію будинок № 4 ІІ черги житлового комплексу «Паркові Озера», до кінця року буде зданий будинок і торговий центр по вул. Саперно-Слобідській, 93.
«2013 рік – знаковий не лише для нашої компанії, яка святкує 10-річчя своєї діяльності, але для всієї будівельної галузі. Можемо з оптимізмом констатувати, що будівництво остаточно вийшло з кризи, і цей рік буде відправною точкою для активного зростання», – резюмувала Юлія Горох.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас