ЗМІ: Україна переживає мотоциклетний бум — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ЗМІ: Україна переживає мотоциклетний бум

Особисті фінанси
1225
Країна переживає мотоциклетний бум: любителі швидкої їзди, що не бажають нудитися в пробках, втричі підняли продажі мотоциклів в порівнянні з минулим роком. Не відлякує їх навіть зростаючий травматизм серед мотоциклістів.
Видання пише, що українців, що вибирають “пил доріг і вітру свист”, з кожним роком все більше. За оцінками інформаційно-аналітичної групи AUTO-Consulting, з початку 2013 року співвітчизники придбали 9,2 тис. мотоциклів – втричі більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Локомотивом продажів служать бюджетні мотоцикли китайського виробництва, проте амбітні українці прагнуть купити “коня” кращого й дорожчого, і тому зростає попит на японські Yamaha, Honda, Kawasaki і Suzuki, південнокорейський Hyosung, німецький BMW і, нарешті, заповітну байкерську мрію – американський Harley-Davidson.
Журнал додає, що в реалізації цієї мрії українців не зупиняє її чимала ціна, що наближується до вартості новенького легковика: продажі мотоциклів цієї марки, за словами Віктора Петренка, генерального директора Harley-Davidson Kiev, за останні півроку зросли в 3,7 разів.
Фахівці бачать в мотоциклі безліч плюсів, що сприяють його популярності, в їх числі – доступна ціна, а також невразливість перед міськими заторами і дефіцитом паркувальних місць. ДАІ не зупиняє без приводу, додають ще один привід купити мотоцикл байкери.
Видання зазначає, що якщо серед автомобілістів існує жорстке соціальне розшарування, і водії Lexus з видимим презирством ставляться до тих, хто їздить на Lanos, і ніколи не пропустять старенькі Жигулі, то мотоциклісти всі рівні, незалежно від вартості байка.
За матеріалами:
Корреспондент.net
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас