1078
IBM купив виробника антивірусів за $ 1 мільярд
— Технології&Авто
IBM, найбільший в світі постачальник комп’ютерних послуг, купує Trusteer, яка надає підприємствам допомогу в боротьбі з вірусами та IT-шахрайством, за суму, близьку до $ 1 мільярду.
Як повідомляє Reuters, представники International Business Machines Corp відмовилися від коментарів про умови покупки.
IBM в четвер повідомила про плани відкриттях лабораторії з кібер-безпеки в офісі Trusteer в Тель-Авіві, де працюватимуть понад 200 розробників.
Trusteer конкурує з такими гігантами сектора комп’ютерної безпеки, як Symantec Corp, відділенням Intel Corp McAfee і RSA, що належить EMC Corp.
Нагадаємо, минулого тижня повідомлялося, що гігант технологічного сектора IBM об’єднується з Google і ще кількома компаніями для ліцензування розробок на основі своїх чіпів Power – в альянсі під назвою OpenPower Consortium IBM, Google, ізраїльський розробник чіпів Mellanox Technologies, американський виробник чіпів Nvidia Corp і тайванський постачальник Tyan Computer Corp працюватимуть над використанням нових чіпів в серверній і мережевій сфері, а також при зберіганні даних.
У другому кварталі 2013 року чистий прибуток International Business Machines (IBM) скоротився на 17% – до $ 3,2 млрд.
За матеріалами: МIА Рейтер
Поділитися новиною