Україна за півроку збільшила експорт комп'ютерних послуг на 44% — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Україна за півроку збільшила експорт комп'ютерних послуг на 44%

Світ
506
Протягом I півріччя поточного року Україна на 44% збільшила обсяг експорту комп’ютерних послуг. Про це повідомили в Державній службі статистики.
Всього протягом цього року Україна експортувала комп’ютерних послуг на суму 417,5 млн доларів.
Разом з цим, зріс і експорт інформаційних послуг – за перше півріччя на 40,1%, і в грошовому еквіваленті склав 93,7 млн доларів.
Нагадаємо, за даними експертів, 90% національного експорту програмного забезпечення та ІТ-послуг у світі припадає на підприємства, розташовані в технопарках.
Зараз народний депутат України Валерій Омельченко зареєстрував у ВР законопроект про реалізацію національного проекту “Технополіс”, який передбачає створення інфраструктури інноваційного розвитку та високих технологій.
“Мета законопроекту є створення умов для прискореного розвитку інтелектуально ємного бізнесу в межах складових національного проекту “Технополіс” в Україні, залучення прямих іноземних інвестицій, впровадження новітніх технологій та кращого світового досвіду. Ми сподіваємося, що цей закон сприятиме залученню іноземних інвесторів і тих компаній , які не виробляють свій програмний продукт в Україні. У цьому законопроекті визначено пріоритетні регіони – це Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса та Львів, тому майже вся країна буде охоплена проектом. Ми розраховуємо, що в першому читанні цей законопроект буде прийнятий найближчим часом”, – сказав Валерій Омельченко.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас