Асоціація туроператорів Росії заборонила продаж турів у Єгипет — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Асоціація туроператорів Росії заборонила продаж турів у Єгипет

Світ
508
Федеральне агентство з туризму рекомендувало російським туроператорам і турагентам призупинити просування та реалізацію туристичних продуктів, а також окремих туристських послуг у Єгипет до нормалізації обстановки в країні. Після цього АТОР оголосила про повну зупинку продажу турів у цю країну.
“Лист Ростуризму означає, що продаж турів до Єгипту припиняється з моменту опублікування, тобто з вечора четверга. Турбізнес буде слідувати рекомендаціям Ростуризму”, – заявила виконавчий директор АТОР Майя Ломідзе на прес-конференції в п’ятницю.
Тим часом кількість російських туристів, що знаходяться в охопленому безладами Єгипті становить від 40 до 60 тисяч осіб. Такі дані навела прес-секретар Російського союзу туріндустрії (РСТ) Ірина Тюріна з посиланням на дані туроперторам.
За словами Ломідзе, рішення Ростуризму про припинення продажів турів до Єгипту, що відбулося в четвер, для турбізнесу стало несподіванкою.
Згідно з даними АТОР, у зв’язку зі сформованою на єгипетському напрямку ситуацією російські туроператори одномоментно втратили вже десятки мільйонів євро. “За попередніми підрахунками, в цілому збиток може скласти 100 млн євро”, – зазначила Ломідзе.
Ситуація з призупиненням продажу турів до Єгипту вже мала місце в 2011 році, коли в цій країні почалися хвилювання після повалення президента Хосні Мубарака, Тоді МЗС РФ рекомендувало росіянам не відвідувати єгипетські курорти у зв’язку з нестабільною політичною ситуацією в країні. Після цього російські авіакомпанії почали скасовувати чартерні рейси до Єгипту.
31 березня того ж року російське зовнішньополітичне відомство оголосило про нормалізацію стану в Єгипті, рекомендувавши російським туристам, що прямують на відпочинок у Хургаду і Шарм-ель-Шейх, проявляти пильність і виключити екскурсії в інші райони країни.
На початку квітня 2011 Росавіація дозволила російським авіакомпаніям почати чартерні рейси до Єгипту. Вже наступного дня авіакомпанії відновили перевезення на єгипетські курорти.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас