Україна заборонила імпорт кормів і зерна з декількох округів Росії — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Україна заборонила імпорт кормів і зерна з декількох округів Росії

Аграрний ринок
2452
Україна заборонила імпорт кормів і зерна з Сибірського, Північно-Кавказького та Південного Федеральних округів Росії через поширення захворювання тварин ящуром на цих територіях. Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури України.
Ввезення з цієї країни інших вантажів, підконтрольних Державній службі ветеринарної медицини, перевізники можуть здійснювати відповідно до ветеринарних вимог щодо імпорту в Україну об’єктів державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду.
Мінінфраструктури просить перевізників при плануванні перевезень в/ з Російської Федерації враховувати цю інформацію.
Зазначимо, зараз між Україною і Росією йде якщо не торговельна війна, то якась її подоба. Вчора Федерація роботодавців України, очолювана українським бізнесменом Дмитром Фірташем, заявила, що Митна служба Росії з 14 серпня включила до переліку “ризикових” всіх без винятку українських імпортерів, що фактично блокує весь український імпорт.
Прогнозний обсяг українського експорту в РФ у другому півріччі поточного року Федерація роботодавців України оцінювала приблизно в 8,5 млрд дол. Внаслідок зриву частини контрактів, а також подорожчання і затримки виконання інших експортних угод, за оцінкою ФРУ, втрати України від описуваних дій російської сторони можуть досягти, залежно від розвитку подій, в 2-2,5 млрд дол тільки в другому півріччі поточного року.
Проте вже вчора ввечері в Міністерстві доходів і зборів України заявили, що митні пости на кордоні з Росією працюють у штатному режимі.
Сьогодні представник прес-служби Федеральної митної служби РФ Наталія Карасьова заявила, що Росія не блокувала постачання товарів з України і не створювала “ризикових списків” українських підприємств, що імпортують свою продукцію в РФ.
“Ніяких “ризикових списків” у нас немає”, – заявила вона. За словами Карасьової, контроль на митниці відбувається відповідно до законодавства. “Як прописана в митному кодексі Митного союзу перевірка вантажів (огляд 5%), так вона і відбувається”, – підкреслила вона.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас