Чим запам'ятався четвер: у Єгипті введено надзвичайний стан, неймовірна "дитяча" обіцянка Кабміну, ми нагодуємо м'ясом Китай — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Чим запам'ятався четвер: у Єгипті введено надзвичайний стан, неймовірна "дитяча" обіцянка Кабміну, ми нагодуємо м'ясом Китай

778
У Єгипті введено надзвичайний стан
У Каїрі та інших великих містах Єгипту введено комендантську годину. У країні на місяць ввели надзвичайний стан. Це рішення було прийнято з метою боротьби з тероризмом і дає владі необмежені повноваження. Військові повідомили, що більше не допустять жодних страйків. За неофіційними даними, рахунок жертв може йти на тисячі. Уряд розпорядився закрити всі музеї Єгипту і місця археологічних розкопок. На єгипетських курортах діє комендантська година. А єгипетське видання “Ад-Дустур” також повідомило про одного загиблого і 14 постраждалих у курортному місті Хургада.
P.S. У Єгипті вбивають вже в Хургаді…. Хочете пораду? Не летіть в цю країну відпочивати ні в якому разі. Так, може вам пощастить, і біля вашого готелю не будуть стріляти. А якщо не пощастить?
Рух українських вантажних поїздів і фур на кордоні з РФ повністю перекрито
Рух українських вантажних поїздів на Північ Росії повністю перекрито. Про це повідомив заступник начальника галузевої служби перевезень Південно-Західної залізниці Ігор Петушенко. “Росія зупинила прийом товарів на кордоні з Україною. Митниця не пропускає вантажі. Там і вантажний автомобільний транспорт і залізничний транспорт”, – повідомили на ПЗЗ. Це почалося вчора з 17:00 годин. Всі кордони в північному напрямку закриті.
P.S. Ось така вона – російська дружба, панове. І зауважте – це ми навіть не у Митному Союзі. Ви все ще продовжуєте ратувати за тісну інтеграцію з РФ?
Нова неймовірна обіцянка Кабміну
За сім місяців цього року вже створено 17 тисяч місць у дошкільних навчальних закладах (ДНЗ), а до кінця цього року буде створено ще 60 тисяч нових місць. Про це під час селекторної наради повідомив віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул. “Отримання якісної дошкільної освіти – це один з ключових елементів соціалізації дитини. Всього за 2013-2014 рік буде створено 100 тис. місць у ДНЗ”, – сказав О.Вілкул.
P.S. Давайте порахуємо – за 8 місяців створено 17 тис. місць. За 4 місяці, що ще залишилися, потрібно створити ще 60 тис. Або у когось проблеми з математикою, або хтось сильно… перебільшує свої сили)
Індії загрожує найсильніша криза за 20 років
Індія активізувала свої зусилля для того щоб зупинити падіння рупії і відтік капіталу. Ці фактори штовхають економіку до самої сильної кризи більш ніж за 20 років. Резервний банк Індії скоротив для місцевих компаній обсяг коштів, які вони можуть інвестувати за кордоном без дозволу, до 100% від їх власного капіталу (раніше цей показник становив 400%). Громадяни Індії тепер можуть перевести за кордон тільки $ 75 тис., а не $ 200 тис., як раніше. Чиновники намагаються обмежувати грошову масу, валютні похідні фінансові інструменти і стримувати імпорт золота, але це не зупиняє падіння рупії, яка вже опустилася до рекордно низького рівня.
P.S. Криза в Індії, яку впритул не хочуть помічати західні видання (Індія – не Китай) все ж набирає обертів. Так, вона не так сильно вплине на світову економіку. Але це – дуже погана тенденція як для Азії, так і для всієї світової економіки.
Нагодуємо м’ясом Китай
Україна може почати експорт м’яса і м’ясопродукції в Китай вже з наступного року. Для цього вже ведеться робота з сертифікації українського м’яса. Крім того, найближчим часом Китай завершить сертифікацію українських пшениці, ячменю і сої. Про це сьогодні на брифінгу в Кабміні повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.
P.S. У світлі останніх подій з РФ, виникає 1 питання – яким способом будуть доставляти м’ясо в Китай? Через Росію? Відповідь самі знаєте. Морем? Обійдеться дорожче, ніж з Бразилії, Аргентини, Австралії, Нової Зеландії. Висновок – хтось продовжує розповідати нам казки про “покращення”
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас