Зростання промвиробництва в Росії зупинилося — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Зростання промвиробництва в Росії зупинилося

Світ
456
Спад промвиробництва в Росії в липні по відношенню до попереднього місяця з урахуванням чинника сезонності склав 0,9 відсотка, повідомляється в прес-релізі Росстату. До липня минулого року спад склав 0,7 відсотка, а за перші сім місяців промислове виробництво показало нульове зростання.
Раніше аналітики банку HSBC підрахували, що індекс промислового виробництва PMI впав у липні нижче позначки в 50 пунктів, що означає спад. Індекс опустився з 51,7 бала у червні до 49,2 бала в минулому місяці. Ключовим фактором спаду аналітики назвали відсутність нових замовлень.
За підсумками першого півріччя виробництво в країні зросло на 0,1 відсотка. При цьому економісти попереджали про наступаючу в секторі стагнацію.
Зростання промвиробництва в Росії почало сповільнюватися в другому кварталі минулого року, коли показник впав з чотирьох відсотків до 2,3 відсотка в річному численні. За підсумками усього 2012 року промисловість зросла на 2,6 відсотка.
У Мінекономрозвитку спочатку планували, що за підсумками поточного року промвиробництво підніметься на 3,6 відсотка. Однак у середині квітня чиновники різко знизили ряд макроекономічних показників по 2013 році. Тепер офіційний прогноз по зростанню промвиробництва становить лише два відсотки.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас