У США можуть массово легалізувати мігрантів, щоб пожвавити економіку на $1,4 трлн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У США можуть массово легалізувати мігрантів, щоб пожвавити економіку на $1,4 трлн

Світ
1086
Адміністрація США підрахувала вигоди від масової легалізації іммігрантів у країні. Ролик з описом впливу на економіку держави викладений на сайті Білого Дому. Згідно з підрахунками уряду, ВВП країни завдяки легалізації виросте на 1,4 трильйона доларів за 10 років.
За цей же період загальний дохід населення США зросте на 791 мільярд доларів, а податкові доходи уряду – на 184 мільярди доларів додатково.
Все це стосується проекту реформи, який передбачає легалізацію іммігрантів з подальшим отриманням громадянства. Даний проект підтримується Білим Домом і вже отримав схвалення в Сенаті.
Він передбачає отримання іноземцями громадянства в загальному порядку протягом 13 років після легалізації. Проти виступають представники Республіканської партії, які наполягають на тому, що необхідно легалізувати іммігрантів без можливості набути громадянства.
Республіканці мають більшість у Палаті представників, якій ще належить схвалити документ. Опоненти урядового варіанту реформи посилаються на те, що законну основу для перебування в країні отримають відразу 11 мільйонів чоловік.
Імміграційна реформа є однією з основних обіцянок у передвиборчій кампанії президента Барака Обами. Він отримав переважну більшість з боку національних меншин. Зокрема, Обама набрав більше 75 відсотків голосів латиноамериканців, які складають основну частину (до 90 відсотків) нелегалів в США.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас