Ще одна підніжка: РФ може ввести захисні заходи на ринку порцеляни — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ще одна підніжка: РФ може ввести захисні заходи на ринку порцеляни

Світ
588
Митний союз пропонує з вересня п.р. ввести захисні заходи для ринку порцеляни, повідомляється з посиланням на повідомлення, опубліковане на сайті СОТ.
Пропонується ввести нове мито на три роки: у перший рік воно складе 1479 дол, у другий рік – 1035,3 дол і в третій – 591,6 дол за тонну. Зараз імпортери порцеляни платять імпортне мито в 20% від митної вартості незалежно від ваги.
Зазвичай захисна міра вводиться на додаток до діючого мита, відзначає джерело в апараті Євразійської економічної комісії (ЄЕК).
Питання про застосування спеціального захисного заходу відносно кухонного та столового посуду з порцеляни розглядатиметься на засіданні колегії ЄЕК 27 серпня сказав представник департаменту захисту внутрішнього ринку ЄЕК.
За його словами, рішення ще не прийнято, а процедури, пов’язані з розслідуванням, тривають. Можливих розмірів мит він не коментує. Якщо нове мито буде введено, імпортерам порцеляни доведеться платити більш ніж удвічі більше, ніж зараз.
Нове мито, якщо буде введено, суттєво вдарить по імпорту і ціни на продукцію, безсумнівно, зростуть. Російським виробникам зараз важко конкурувати з китайськими колегами через застарілі технології, високу собівартість виробництва, збутову політику та розповсюдження посуду зі скла і кераміки. Російські та білоруські виробники фарфору працюють в низькому ціновому сегменті, де основну конкуренцію їм складають китайські виробники, «Карловарський фарфор» з Чехії та Сумський фарфоровий завод з України.
Як повідомлялося, Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі в середині травня ц.р. прийняла рішення про порушення та проведення спеціального розслідування щодо імпорту в Україну посуду і приладів (столових або кухонних) з порцеляни незалежно від країни походження та експорту. Рішення було прийнято за результатами розгляду заяви вітчизняних виробників фарфорового продукції ТОВ «Дружківський фарфоровий завод», ПАТ «Сумський фарфоровий завод», ТОВ «Корал» Довбиський фарфоровий завод» та інформації Мінекономрозвитку. З вересня 2012 року Євразійська економічна комісія (ЄЕК) проводить спеціальне захисне розслідування з приводу передбачуваного демпінгу на ринку фарфорового посуду в країнах Митного союзу, у тому числі щодо товарів з України. Ноту про початок розслідування посольство України отримало від російської сторони в листопаді 2012 року.
За матеріалами:
Экономические Известия
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас