Економісти очікують, що безробіття у Великобританії буде знижуватися швидше прогнозів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Економісти очікують, що безробіття у Великобританії буде знижуватися швидше прогнозів

Світ
163
Безробіття у Великобританії буде знижуватися швидше, ніж прогнозує Банк Англії, а показник в 7% може бути досягнутий уже у 2015 р., вважають економісти.
17 з 25 опитаних економістів очікують зниження безробіття до мети ЦБ до середини 2016. 13 експертів очікують цього вже у 2015 р. Банк Англії менш оптимістичний у своїх прогнозах і не чекає рівня безробіття до 7% раніше четвертого кварталу 2016.
Завтра Управління національної статистики опублікує дані з безробіття за підсумками липня.
Минулого тижня Банк Англії повідомив, що планує зберігати ключову ставку на рекордно низькому рівні в 0,5% до тих пір, поки рівень безробіття не впаде до 7%.
Ця обіцянка відображає занепокоєння чиновників щодо можливості зростання процентних ставок учасників ринку на тлі відновлення, яке зароджується, а це може знищити всі зусилля по відродженню економіки.
Деякі економісти сумніваються, що регулятор зможе утримувати ставку на такому рівні довгий час, наприклад, протягом трьох років.
Внутрішній валовий продукт Великобританії в II кварталі виріс на 0,6% в квартальному і на 1,4% в річному вираженні. У I кварталі зростання показника склало всього 0,3%. Незважаючи на зростання в II кварталі, економічне зростання залишається нижче докризового рівня в 3,3%.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас