Twitter зазнав масштабної хакерської атаки — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Twitter зазнав масштабної хакерської атаки

Світ
365
На акаунти користувачів у соціальній мережі Twitter скоєно безліч атак.
“Зловмисники зламували акаунти користувачів, які нічого не підозрювали, і публікували від їх імені повідомлення, що містять посилання на шкідливі програми. При цьому багато подібних повідомлень було опубліковано російською мовою”, – йдеться в повідомленні.
Серія зломів twitter-акаунтів почалася на початку липня і торкнулася користувачів у всьому світі. Безліч акаунтів вже кілька тижнів перебувають під контролем зловмисників, і, хоча з використанням деяких з них вже опубліковано за кілька сотень твітів, багато власників акаунтів поки цього не помітили.
Після того, як користувач натискає на посилання в повідомленні, в браузері відкривається сайт з шкідливою програмою. Разом з завантаженням сторінки стандартний браузер автоматично починає завантажувати шкідливий додаток. І хоча додаток скачується автоматично, його установка все одно ініціюється користувачем.
Інші подібні твіти містять зображення, які привертають інтерес користувачів і спонукають клікати по посиланнях, що також призводить до завантаження шкідливого ПЗ на їхні пристрої.
Щоб переконатися, що ваш акаунт не зламаний, експерти Symantec рекомендують перевірити, чи не значаться чи серед ваших твітів такі, яких ви не публікували, і чи не підписані ви на акаунти користувачів, яких ви не додавали. Щоб запобігти злому аккаунта, слід використовувати складні паролі, остерігатися фішингу, а також захищати свої пристрої від шкідливого ПЗ, використовуючи останні версії операційної системи, програм і антивірусного ПЗ.
За матеріалами:
cybersecurity.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас