У Вінниці з фабрики Roshen скоротять 400 працівників - директор — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Вінниці з фабрики Roshen скоротять 400 працівників - директор

Фондовий ринок
1773
Через проблеми з експортом продукції Roshen на вінницькій кондфабриці корпорації під скорочення підпадає близько 400 працівників.
Про це повідомив директор Вінницької кондитерської фабрики Олександр Білик.
“Потужності фабрики працювали в основному на російський ринок. Щоб переналаштувати на випуск нових видів продукції, нам потрібен час. На період реорганізації, виходячи з реальних можливостей підприємства, змушені скорочувати людей. Намагаємося, щоб скорочення торкнулося якомога менше працівників, але таких може бути близько 400 осіб”, – повідомив Білик.
За його словами, всім працівникам, які підпадають під скорочення, запропонують з жовтня перейти на сезонну роботу – упаковку новорічних подарунків. А в разі сприятливого розвитку ситуації обіцяють повернути на підприємство.
Тим часом на фабриці проводять реорганізацію і працюють над запуском у виробництво нових видів продукції. Крім того, йде активний пошук нових ринків збуту.
Нагадаємо, до складу корпорації Roshen входять 4 українські фабрики – Київська, два виробничі майданчики у Вінниці, Маріупольська і Кременчуцька. На Вінницькій кондитерській фабриці до виникнення проблем з експортом продукції працювало близько 2000 чоловік.
За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас