До кінця року буде запущена система електронних страхових полісів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

До кінця року буде запущена система електронних страхових полісів

Особисті фінанси
667
Моторне транспортне страхове бюро України має намір запустити систему електронних полісів, вже до кінця року може запрацювати пілотний проект. Про це сьогодні під час круглого столу сказали представники МТСБУ.
За словами голови робочої групи з питань протидії шахрайству з боку страхових агентів МТСБУ Василя Зубача, сьогодні шахрайські дії в страховій сфері призводять до збитків, які вимірюються мільйонами євро. Тому, за його словами, зараз МТСБУ працює над запровадженням електронного полісу, в тому числі “Зеленої карти”.
“Це говорить про те, що поліс можна буде виписати тільки після внесення його в базу МТСБУ. Це відбуватиметься онлайн і таким чином ми зможемо мінімізувати людський фактор зміни даних в полісі”, – зазначив він.
При цьому він додав, що впровадження даної системи заплановано вже на найближчий час.
Як зазначив заступник генерального директора МТСБУ Микола Лутак, на впровадження даної системи кошти вже виділені.
“Ми плануємо, що почнемо її експлуатацію до кінця року. Мова поки йде про пілотну експлуатацію, а не на всю країну”, – зазначив Н.Лутак.
Крім цього, за словами В.Зубача, в планах МТСБУ також введення системи реєстрації страхових агентів. Він також зазначив, що третій блок змін у страховій сфері, який буде введено для уникнення фальсифікацій – це зміни в самому полісі з метою можливості уніфікації.
“На сьогодні “Зелена карта” заповнюється від руки. Ми повинні відходити від цього і переходити до більш зручних моделей заповнення шляхом друку”, – сказав представник МТСБУ.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас