Агенство Національної Безпеки США звільнить дев'ять з десяти системних адміністраторів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Агенство Національної Безпеки США звільнить дев'ять з десяти системних адміністраторів

Світ
978
Директор АНБ США генерал Кіт Александер на конференції з кібербезпеки в Нью-Йорку заявив, що відомство має намір максимально широко впровадити автоматизацію, щоб поліпшити безпеку і знизити потенційну кількість джерел витоку. Під скорочення потраплять близько 90% системних адміністраторів, що працюють в АНБ.
Рішення, озвучене директором АНБ, було прийнято на тлі скандалу з Едвардом Сноуденом, який був якраз одним з близько 1 тис. сисадмінів, який відповідав за роботу комп’ютерних мереж, Саме він, маючи доступ до майже всього об’єму інформації, став джерелом витоку секретних відомостей у пресу.
Кіт Александер констатував, що використання людських ресурсів в ланцюгах передачі даних, охорони мереж було невірним кроком і машини б впоралися з цим завданням краще.
Використання технологій для автоматизації роботи, яку раніше виконували штатні фахівці і наймані співробітники, “зробить мережі АНБ більш захищеними, безпечними і швидкими”.
При цьому глава відомства підкреслив, що стратегічне рішення про автоматизацію було прийнято ще до інциденту зі Сноуденом, хоча останній і значно прискорив хід програми.
Раніше в АНБ була впроваджена програма, за якою доступ до секретних даних відкривався тільки після того, як запит підтверджували мінімум двоє працівників відомства, що знижувало ймовірність витоку даних.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас