Південна Корея знижує експорт автомобілів через падіння попиту в Східній Європі — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Південна Корея знижує експорт автомобілів через падіння попиту в Східній Європі

Світ
529
Експорт автомобілів в Південній Кореї впав минулого місяця через перебої поставок на місцевих заводах і слабкий попит з боку Східної Європи.
За даними Міністерства торгівлі, промисловості та енергетики, обсяг експорту п’яти автовиробників країни – Hyundai, Kia, GM Korea, Renault Samsung і Ssangyong – знизився на 7,3% в порівнянні з роком раніше до 223 482 одиниць в липні.
За повідомленням міністерства, причинами зниження експорту стали страйки робітників і відсутність понаднормової роботи на вихідних. Також було відзначено, що зростання виробництва на закордонних заводах і невизначеність у світовій економіці також сприяли зменшенню обсягів експорту.
Попит східноєвропейських країн демонструє тенденцію до безпрецедентного зниження. З січня по червень експорт у Східну Європу впав на 21,9% порівняно з аналогічним періодом роком раніше до 118 767 автомобілів – найбільше зниження для даного регіону.
Проте продажі на внутрішньому ринку збільшилися на 5,8% у порівнянні з минулим роком до 140 642 одиниць в липні завдяки стійкому попиту на розкішні закордонні бренди.
Обсяг продажів імпортних автомобілів на внутрішньому ринку зріс на 38,9% в порівняння з минулим роком і досяг рекордного максимуму в липні – 14 953 одиниці, що обумовлено високим попитом на німецькі бренди, такі як BMW, Volkswagen, Mercedes-Benz і Audi.
Відзначимо, в Україні в липні 2013 р. було вироблено 5 тис. 55 автотранспортних засобів, що на 24,5% менше аналогічного періоду минулого року і на 11% більше, ніж у червні ц.р.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас