У Росії з Краснодарського краю видворено 570 нелегалів-китайців — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Росії з Краснодарського краю видворено 570 нелегалів-китайців

Світ
316
З Краснодарського краю видворено 570 громадян Китаю, які перебували на території Росії незаконно. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГУ МВС РФ по регіону.
Кубанська поліція доповіла про завершення рейду проти нелегальних мігрантів. Операція проводилася в Сіверському районі Краснодарського краю спільно з співробітниками Федеральної міграційної служби (ФМС). У результаті рейду 570 китайців оштрафовані на суму 924 тисяч рублів. З них стягнуто адміністративних штрафів на 224 тисяч рублів, підкреслюють в поліції.
«Зараз всі іноземні громадяни, що знаходять незаконно на території нашої країни, в адміністративному порядку видворені за межі Російської Федерації», – йдеться в повідомленні МВС.
Регіони РФ підключилися до масштабної кампанії з виявлення нелегалів в Москві, яку спровокував напад на поліцейського на Матвіївському ринку столиці. Так, у Тюменській області за 10 і 11 серпня поліція, співробітники ФМС і прокуратури провели зачистки на місцевих будівництвах і великих ринках. У відділення були доставлені більше 800 осіб, повідомили місцеві ЗМІ.
За рішенням судів в Краснодарському краї в 2012 році з території Росії видворено і депортовано 816 іноземних громадян, повідомляло регіональне управління ФМС. У 2012 році було накладено штрафів на 182 млн рублів.
За матеріалами:
bfm.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас