Молдова відмовилася від вступу до МС — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Молдова відмовилася від вступу до МС

Світ
1525
Глава молдавського міністерства закордонних справ і європейської інтеграції (МЗСЄІ) Наталія Герман напередодні повідомила про те, що її країна на сьогоднішній день не готова приєднатися до Митного союзу, до якого входять Казахстан, Росія і Білорусія.
Свою позицію вона пояснила тим, що міжнародний альянс проводить тарифну політику, яка не відповідає зобов’язанням, взятим на себе Молдовою в період її приєднання до Світової організації торгівлі.
«Небажання Молдови на сьогоднішній день вступати до Митного союзу жодним чином не позначиться на якості торгово-економічного розвитку країни в рамках угоди про вільну торгівлю з країнами-учасницями СНД, до числа яких також відноситься і Молдова», – підкреслила Наталія Герман, приймаючи участь у прес-конференції напередодні.
На її думку, факт укладення договору про вільну торгівлю Молдови та країнами, що входять до Євросоюзу, не може негативно відбитися на економічній співпраці між Молдовою та Російською Федерацією, а також інших держав, в рамках колишнього СНД.
«Навпаки, після оформлення договору та практичного виконання його положень, Молдова трансформується в значущого економічного партнера.
Експортний потенціал країни збільшиться, що благотворно позначиться на зовнішньоторговельних зв’язках з європейськими державами. Крім іншого, будуть сформовані найважливіші правові інститути, в числі яких нормальна конкуренція, захист інвестицій, прозорість відносин в комерції», – додала Наталія Герман.
За матеріалами:
Сьогодні
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас