Ціни на американську нерухомість неухильно збільшуються 16 місяців поспіль — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ціни на американську нерухомість неухильно збільшуються 16 місяців поспіль

Нерухомість
372
У США ціни на нерухомість ростуть вже 16 місяців поспіль, свідчать дані CoreLogic.
Як стало відомо, експерти відзначають, що це відбувається почасти у зв’язку з обмеженою пропозицією будинків для продажу.
За даними аналітиків, процентні ставки виросли на один процентний пункт з початку травня, в той час як заявки на іпотечні кредити впали приблизно на 12%.
Варто додати, що деякі експерти прогнозують збільшення цін на рівні 3-5% в 2013 році, оскільки ринок не буде в змозі утримувати такі високі темпи зростання.
Аналітики також підкреслили, що зростання цін на нерухомість у Штатах у червні сповільнилося, проте все ще залишається близьким до максимальних рівнів за останні сім років.
Нагадаємо, у п’ятницю, 9 серпня, стало відомо, що по даним Національної асоціації ріелторів США в країні ціни на нерухомість злетіли на 12%, показавши найшвидший ріст з кінця 2005 року. Ріелтори відзначили, що квадратний метр нерухомості подорожчав у 87% міст країни. Також повідомлялося, що зростанню цін сприяють поліпшення стану економіки і скорочення безробіття.
Крім вищесказаного звернемо увагу на загальну ситуацію в економіці США. Так, на початку серпня поточного року агентство Reuters інформувало, що за 2012 рік ВВП США виріс на 2,85%, а не на 2,2%, як повідомлялося раніше. Таким чином, зазначає інформагентство, в минулому році зростання американської економіки виявилося максимальним з 2005 року.
За матеріалами:
Вести.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас