Ріелтерів узаконять: Кабмін хоче ввести держрегулювання їх діяльності — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ріелтерів узаконять: Кабмін хоче ввести держрегулювання їх діяльності

Казна та Політика
1130
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України підготувало проект закону України “Про особливості здійснення ріелторської діяльності”, в якому визначається правова основа для здійснення ріелторської діяльності в Україні, основні норми державного регулювання цього виду діяльності. Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.
Як зазначив директор департаменту державної регуляторної політики та розвитку підприємництва Мінекономрозвитку Ігор Шевердін, досвід європейських держав свідчить, що посередницька діяльність в операціях з нерухомістю суворо регламентована. Ріелторські послуги підлягають ліцензуванню, споживач цих послуг на законодавчому рівні захищений від отримання неякісних послуг, оплата послуг ріелтора законодавчо фіксована, а її отримання контролюється державними органами.
“Для України дуже актуально прийняття профільного закону про ріелторську діяльність. Розроблений документ визначатиме правові, економічні та організаційні засади у цій сфері, підготовані з урахуванням прогресивної міжнародної практики. Прийняття закону дозволить визначати приналежність рівня професійної діяльності учасників ринку ріелторських послуг надійніше захищати права і законні інтереси споживачів ріелторських послуг”, – сказав Шевердін.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас