Східне диво: ВВП Сингапуру зріс на 15,5% — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Східне диво: ВВП Сингапуру зріс на 15,5%

Світ
818
Економіка Сінгапуру в II кварталі зростала швидше, ніж повідомлялося раніше, що пов’язано із зростанням промислового виробництва, яке було підтримано біомедичним сектором і сектором електроніки.
Валовий внутрішній продукт зріс на 15,5% в квітні-червні, а не на 15,2% як повідомлялося раніше. У I кварталі економіка зросла лише на 0,2%, тоді як за попередніми оцінками зростання склало 1,8%.
В порівнянні з II кварталом попереднього року зростання економіки склало 3,8%, свідчать дані Міністерства торгівлі та промисловості.
Обсяг виробництва в обробній промисловості зріс на 0,2% в річному вираженні, тоді як раніше повідомлялося про скорочення на 6,9%. Виробництво в секторі послуг зросло на 5,5%, будівельний сектор виріс на 5,1%.
Також уряд переглянув у бік підвищення прогноз зростання на весь рік. Влада очікує темпи зростання на рівні 2,5-3,5%, тоді як раніше очікувалося зростання на рівні 1-3%.
“У той час як економічне зростання в країнах з розвиненою економікою виявилося трохи слабкіше, ніж очікувалося, світові макроекономічні умови, як очікується, покращаться в другій половині року”, – йдеться в повідомленні відомства.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас