Великобританія може заборонити двигуни внутрішнього згоряння — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Великобританія може заборонити двигуни внутрішнього згоряння

Світ
2989
Проект заборони поки не отримав навіть статусу законодавчої ініціативи і знаходиться на внутрішньопартійному обговоренні. Однак якщо проекту дадуть хід, ліберал-демократи наполягатимуть на його реалізації. Згідно з проектом, за найближчі 30 років британські автомобілісти повинні будуть пересісти на транспортні засоби з нульовим або мінімальним обсягом шкідливих викидів, передає британський AutoExpress.
Дозволити двигуни внутрішнього згоряння ліберали збираються тільки вантажівкам, які займаються перевезеннями. Експерти відзначають, що логіки в подібній ініціативі замало, оскільки саме вантажівки забезпечують максимальне забруднення атмосфери.
Введення повної заборони, згідно з проектом, повинне буде передувати введенням особливого податку, який користувачі транспортних засобів будуть платити за кожну поїздку. Ставки податку планується варіювати залежно від території використання автомобіля, дальності поїздки та обсягів викидів СО2 його двигуна. Крім того, планується різко підвищити вартість палива. Отриманими коштами партія має намір субсидіювати покупку електромобілів і гібридів.
За матеріалами:
Вести.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас