Мінсоцполітики: на виплату соціальних допомог спрямовано понад 3 млрд грн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Мінсоцполітики: на виплату соціальних допомог спрямовано понад 3 млрд грн

Казна та Політика
344
В Україні завершено фінансування першого траншу державних соціальних допомог за серпень. Про це повідомив директор Департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України В.Мущинін. За його словами, на ці цілі було спрямовано 3 млрд 34,244 млн грн, передає прес-служба Мінсоцполітики.
“Як того і вимагає Порядок фінансування державних соціальних допомог, до 10 числа кожного місяця відбувається перерахування коштів в регіони. У серпні перший транш склав 3034,24 млн грн, що на 119,98 млн більше ніж у відповідний період минулого місяця”, – сказав він.
В.Мущинін зазначив, що найближчим часом кошти будуть перераховані в райони, після чого вони надійдуть у відділення банків і поштових відділень. “Механізм фінансування та виплати допомог по народженню дитини та догляду за дитиною, допомоги по малозабезпеченості та дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства розписаний ледь не поденно, тому затримок бути не може. Міністр соціальної політики Наталія Королевська особисто контролює, щоб не виникало відхилень від графіків”, – сказав він.
Фахівець нагадав, що фінансування другого траншу відбудеться до 25 серпня, як того і вимагає затверджений Урядом Порядок. За його словами, у цей транш будуть включені заявки, що надійшли пізніше, але які повинні бути задоволені в цьому місяці.
З початку року на виплату державної соціальної допомоги направлено 25 млрд 331,1 млн грн.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас