ЗАЗ скоротив виробництво автомобілів в 2,4 рази


ЗАЗ скоротив виробництво автомобілів в 2,4 рази

Запорізький автомобілебудівний завод (ПАТЗАЗ”), найбільший український виробник легкових автомобілів, в січні-липні 2013 року за попередніми даними випустив 10,4 тис. автотранспортних засобів, що в 2,4 рази менше аналогічного показника 2012 року.

Згідно зі статистичними даними асоціації “Укравтопром”, за цей період завод випустив 9,95 тис. легкових автомобілів (у 2,4 рази менше, ніж за сім місяців минулого року), 277 вантажних автомобілів (у 2,5 рази менше) і 133 автобуси ( в 3,2 рази менше).

Як повідомлялося з посиланням на попередні дані асоціації, у січні-червні ЗАЗ скоротив виробництво ТЗ в 2,3 рази, а за уточненими потім даними заводу – в 2,1 рази, до 9,6 тис. од.

Згідно з даними асоціації, в липні-2013 ЗАЗ скоротив виробництво автотранспорту в 2,5 рази в порівнянні з липнем-2012, але збільшив на 5% до червня поточного року – до 1,8 тис., у тому числі випущено 1,7 тис. легкових автомобілів – в 2,6 рази менше нижче липня-2012 і на 3% більше червня-2013.

У порівнянні з червнем поточного року на заводі минулого місяця зросло на 26% виробництво вантажних авто – до 82 од. і в 2,2 рази – автобусів, до 35 од.

Нагадаємо, що після введення спецмита на іномарки в квітні поточного року автобренд ЗАЗ в травні вперше зайняв першу позицію з продажу легкових авто на українському ринку, а в червні та липні закріпив цю тенденцію. ЗАЗ в даний час випускає автомобілі під брендом ЗАЗ (Lanos, Sens, Lanos-фургон, Forzа, Vida) а також CheryА13, вантажні ТАТА та автобуси.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua