Кількість дозволів на будівництво зросла на 15% — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кількість дозволів на будівництво зросла на 15%

Казна та Політика
398
У першому кварталі 2013 року приріст дозволів на забудову склав 15%, і до кінця року передбачається видача 125 тис. документів.
Такі статистичні дані Держархбудінспекції України озвучив під час круглого столу в Києві Олександр Сергієнко, начальник Управління дозвільних процедур ДАБІУ.
“Зростають обсяги оброблених документів на виконання будівельних робіт та забудову, – говорить він. – За 2011 рік було видано 47,965 тис. дозволів на забудову, у 2012 році – 109,427 тис. документів. Зважаючи, що у першому кварталі 2013 приріст склав 15%, то до кінця року таких документів буде видано 125 тисяч. Аналогічна ситуація складається і по документах для введення об’єктів в експлуатацію”.
За словами чиновника, дозволи потрібні лише для складних об’єктів.
“Дозвільні документи залежать від складності об’єкта, тобто можливості збитків у результаті аварійної ситуації. Згідно з новим законом, декларативні документи побудовані так, що замовнику не обов’язково ознайомлюватися з усією будівельною документацією”, – зазначив Сергієнко.
Він також повідомив, що, згідно із законодавчими нововведеннями, на рівні складання дозволів Держархбудінспекція контролює лише 1% документів.
“Індивідуальні будинки взагалі будуються з революційним підходом. Протягом трьох днів отримуєте будівельний паспорт і чекаєте на повідомлення про початок будівництва. Усе вирішує забудовник. Тому найголовніше питання – відповідальність замовників за текст декларативних документів”, – підкреслив Сергієнко.
За матеріалами:
gazeta.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас