Samsung зареєструвала трейдмарк Galaxy Gear для "розумного" годинника — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Samsung зареєструвала трейдмарк Galaxy Gear для "розумного" годинника

Технології&Авто
521
Samsung подала документи в Бюро з реєстрації патентів і торгових марок США на реєстрацію товарного знака Galaxy Gear. Патент описує цифрові електронні пристрої у формі наручного годинника, які можна носити на зап’ясті або браслеті. Гаджет надає доступ в інтернет і дозволяє відправляти і приймати телефонні дзвінки, електронну пошту і повідомлення.
Подібно компанії Apple, яка реєструє товарний знак iWatch в деяких країнах, корейський виробник також займається розробкою “розумного” годинника. Передбачається, що в дизайні пристрою будуть використані гнучкі дисплеї, незважаючи на те що ця технологія не очікується в масовому використанні ще кілька років.
І хоча продукт ще не готовий до подання покупцям, реєстрація товарного знака говорить про те, що Samsung серйозно готується до захоплення ринку подібних гаджетів.
“Розумний” годинник Samsung буде працювати на платформі Android, що гарантує їх сумісність з Galaxy-смартфонами і планшетами. Однак ряд функцій буде працювати автономно.
Про iWatch ходило безліч чуток, і ось, нарешті, Apple почала захищати цей товарний знак на території Японії, Мексики та інших країн минулого місяця. В даний час компанія стикається з конкуренцією за цю назву на інших ключових ринках.
За останніми повідомленнями Financial Times, для роботи над проектом були залучені нові співробітники, запуск у продаж запланований на 2014 р. Це відповідає заявам генерального директора Apple Тіма Кука про те, що у Apple в роботі безліч “нових продуктів”, які будуть готові в кінці поточного та протягом наступного календарного року.
Ринок “розумних” годинників молодий і відносно неперевірений, тому перевага першості компанії не обов’язково приведе її до успіху. Покупцям доведеться почекати, поки обидва виробники представлять свої продукти, щоб зробити обдуманий вибір.
За матеріалами:
Вєсті Економіка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас