Ціни на кукурудзу впали до мінімальних значень за три роки — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ціни на кукурудзу впали до мінімальних значень за три роки

Аграрний ринок
2044
Ціни на кукурудзу досягли мінімальних позначок майже за 3 роки на тлі очікувань гарного врожаю у США. Погодні умови виявилися сприятливими, у зв’язку з чим експерти прогнозують рекордний урожай.
У понеділок на електронних торгах ф’ючерс з поставкою в грудні оновив мінімум з жовтня 2010 р. Ціна склала 4,6125 дол. за бушель. США є лідером з виробництва сільгосппродукції, і Міністерство сільського господарства прогнозує, що врожай кукурудзи зросте на 29% і складе рекордні 13,95 млрд бушелів. Нагадаємо, що в 2012 р. ціни на кукурудзу досягли максимальних позначок за всю історію, оскільки в США була зафіксована найсерйозніша за 50 років засуха. Цього року стоїть досить прохолодна і в міру волога погода, що і створює всі умови для росту сільськогосподарських культур.
У 2013 р. ціни на продовольство в цілому показують впевнену спадну динаміку. Зокрема, нещодавно Світовий банк опублікував свою доповідь, згідно з якою світові ціни на продукти харчування знизилися на 2% за останні чотири місяці. Таким чином, було зафіксовано зниження протягом трьох звітних періодів.
Продовольчий індекс Світового банку за період з лютого по червень зафіксував зниження цін на пшеницю на 2%, цукру – на 6%, сої – на 11%.
Зазначимо, що Україна в цьому році планує експортувати понад 16 млн т кукурудзи.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас