Продаж землі за півроку приніс бюджету 211 млн грн


Продаж землі за півроку приніс бюджету 211 млн грн

Продаж землі приніс державному та місцевим бюджетам понад 211 млн грн за перші шість місяців цього року. У державну казну надійшло 9,8 млн грн, до місцевих – 201,5 млн грн.

Йдеться виключно про землі несільськогосподарського призначення і надходженнях з врахуванням сплати відстрочки за землю, куплену в попередні роки, та плати за користуванням земельними наділами, уточнює Держагентство земельних ресурсів України.

Якщо брати угоди виключно за нинішній рік, то було продано 53 ділянки державної власності площею 28,23 га за 8,8 млн грн, а також 317 наділів комунальної власності площею 181,37 га за 94,7 млн грн.

Нагадаємо, влада готує новий законопроект про ринок сільськогосподарської землі, який передбачає його запуск з 1 січня 2016 року, коли закінчується мораторій на її продаж. Передбачається, що фізособи зможуть придбати не більше 100 га землі, при цьому їм доведеться отримувати дозвіл на покупку в Держземагентстві. Юридичні особи зможуть користуватися сільгоспземлями тільки на правах оренди строком від 7 до 50 років.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua