Західні ЗМІ: Німеччина може пом'якшити позицію щодо повторного списання боргів Греції — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Західні ЗМІ: Німеччина може пом'якшити позицію щодо повторного списання боргів Греції

Світ
165
Ведучий опозиційний політик Німеччини – Юрген Тріттін з партії зелених, який може очолити міністерство фінансів після вересневих виборів, впевнений, що уряди ФРН та інших країн Європи можуть пом’якшити позицію щодо другого списання держборгу Греції, пише The Wall Street Journal.
На думку Ю.Тріттіна, такий підхід дозволить грецькій економіці уникнути депресії. Європейським державам, безумовно, слід зробити все можливе, щоб забезпечити приплив капіталовкладень в Грецію, але повторне списання заборгованості може виявитися неминучим і в цьому випадку, зазначив він.
Минулого тижня аналогічну точку зору висловив і Міжнародний валютний фонд (МВФ), який заявив, що європейським країнам, можливо, доведеться розглянути нові заходи пом’якшення боргового тягаря Греції, яка, по всій видимості, зіткнеться з браком фінансування у розмірі 11 млрд євро.
Реструктуризація держборгу Греції в 2012 році стала наймасштабнішою в історії. Приватні кредитори втратили 53,5% від номінальної вартості вкладень в грецькі держоблігації, що дозволило скоротити держборг приблизно на 100 млрд євро.
Ю.Тріттін пообіцяв, що в разі приходу зелених до влади у складі коаліції у вересні Берлін “попрощається з пурістською політикою скорочення державних витрат в проблемних регіонах”. На думку партії зелених і їх союзників, уряд Ангели Меркель вимагає непосильноъ економії від країн півдня Європи, які постраждали від кризи найбільше.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас