Дачі на Русанівських садах у Києві різко впали в ціні — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Дачі на Русанівських садах у Києві різко впали в ціні

Нерухомість
5277
Деякі власники Русанівських дач в Києві терміново продають нерухомість, яка опиниться в зоні будівництва Подільського мосту. З цієї причини ціни на будинки йдуть на спад.
«На Русанівських садах будинок в середньому стані з ділянкою 4-6 соток можна купити за $ 70 тис. Є і серйозні особняки, з авторським ремонтом, за них хочуть $ 250-400 тис.», – розповів виданню київський рієлтор Дмитро.
Для особняка в міській межі столиці – ціни більш ніж демократичні. А дерев’яну дачку можна купити і за $ 30 тис. Все тому, що із запуском естакади Русанівські сади перестануть бути таким комфортним місцем для життя, як зараз.
«У мене ділянка на 27-й лінії: виходить, що міст буде прокладений прямо в нас над головою. Відібрати мою землю влада не може: вона приватизована. Тому залишається миритися з шумом або з’їжджати», – розповів господар дачі на Русанівці Олексій.
«Дирекція будівництва дорожньо-транспортних споруд», яка будує Подільський міст, за словами дачників, пропонує в якості компенсації від 600 тис. до 1 млн грн, що набагато менше ринкової вартості багатьох особняків, або землю під Києвом. Тому люди намагаються продати нерухомість самостійно.
За матеріалами:
Погляд
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас