Підприємців хочуть змусити платити податки на місцях - законопроект — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Підприємців хочуть змусити платити податки на місцях - законопроект

Казна та Політика
1273
Депутат Верховної Ради Валентин Ничипоренко (фракція Партії регіонів) пропонує парламенту зобов’язати суб’єктів господарської діяльності сплачувати податок на доходи фізичних осіб за місцем знаходження виробничих потужностей.
Про це йдеться в законопроекті № 3011, який зареєстрований в парламенті 23 липня.
Згідно з пояснювальною запискою, мова йде про виробничі потужності, які не мають статусу відокремленого підрозділу, але здійснюють, зокрема, виробничу діяльність.
“На практиці це виглядає так: суб’єкт господарської діяльності, який зареєстрований, наприклад, у Києві, платить податки з доходів фізичних осіб, які працюють на виробництві в регіоні, до бюджету столиці”, – йдеться у ній.
З метою пропорційного розподілу надходжень до місцевих бюджетів податків з доходів фізосіб виникає необхідність зобов’язати суб’єктів господарської діяльності повідомляти про свої виробничі потужності відповідні податкові органи і платити їм зазначені податки.
На думку автора документа, прийняття законопроекту дозволить збалансувати розподіл податку з доходів фізосіб у відповідності з місцем розташування виробничих потужностей конкретних суб’єктів господарської діяльності.
При цьому відповідні місцеві бюджети збільшать свої надходження, що матиме позитивний ефект для економічного розвитку регіонів.
Як повідомляло агентство, у лютому Президент Віктор Янукович доручив Кабінету Міністрів розробити механізм співпраці з підприємцями в сфері вдосконалення адміністрування податків.
За матеріалами:
Українські Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас