Microsoft помилково назвала свої сайти піратськими — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Microsoft помилково назвала свої сайти піратськими

Світ
654
Американський інтернет-гігант Microsoft поскаржився пошуковику Google на свої власні сайти.
Як стало відомо, компанія назвала Mіcrosoft.com і MicrosoftStore.com в числі ресурсів з піратським контентом, посилання на який Google слід прибрати зі своєї роздачі.
Зазначається, що запит на видалення шести посилань на сторінки онлайн-магазину та основного сайту Microsoft, де містяться дані технічної підтримки та описи продуктів, від імені правовласника в Google направила фірма LeakID, яка спеціалізується на боротьбі з піратством. Втім, сторінки Microsoft з роздачі видалені не були: співробітники Google звернули увагу на помилку.
Варто додати, що зусилля Microsoft у боротьбі з піратством не вперше закінчуються конфузом. Так, наприклад, в 2012 році в складеному компанією списку ресурсів, які нібито незаконно поширювали попередню версію Windows 8, виявилися сторінки Бі-Бі-Сі, CNN, Вікіпедії, а також пошуковика Bing і кіносервісу Rotten Tomatoes і AMC Theatres. Google тоді виконала запит про вилучення цих ресурсів зі своєї роздачі лише частково.
Борці з піратством регулярно направляють Google скарги на матеріали, опубліковані, на їхню думку, з порушенням авторських прав. Такі запити підкріплюються положеннями американського Закону про авторське право в цифрову епоху (DMCA).
Наприклад, раніше в липні 2013 року телеканал HBO попросив пошуковик прибрати з роздачі посилання на торрент-роздачу медіаплеєра VLC. Хоча цей додаток вільно розповсюджується в інтернеті, Google визнав вимогу HBO обґрунтованою.
Крім вищесказаного нагадаємо, стало відомо, що Microsoft відповів на тиск з боку британського уряду і запустив систему екранних повідомлень, які будуть попереджати користувачів у Британії, що зображення розбещення дітей незаконні.
Ті, хто користується пошуковиком Bing у Великобританії, побачать спливаючі повідомлення з попередженням, в разі введення певних термінів у пошуковик.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас