Roshen: Росія звинуватила нас у порушенні неіснуючих норм — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Roshen: Росія звинуватила нас у порушенні неіснуючих норм

Фондовий ринок
1749
Міжнародна кондитерська корпорація Roshen, один з найбільших виробників кондитерських виробів в Україні, сумнівається в правильності відбору Роспотребнадзором проб зразків її продукції для проведення аналізу.
“У корпорації Roshen виникли сумніви на підставі існуючих копій протоколів відбору проб продовольчої сировини, харчових продуктів у торговельній мережі щодо правильності відбору зразків для проведення аналізів, що підтверджують відповідність продукції вимогам нормативної документації”, – йдеться в заяві корпорації, оприлюдненої в понеділок.
Корпорація відзначає, що заява російської санітарної служби про зміст бензапирена в шоколадній продукції Roshen не може розглядатися як звинувачення у порушенні норм РФ, оскільки таких норм на кондитерські вироби немає, що підтверджує Технічний регламент Митного союзу ТРТС 021/2011.
“Норми на утримання бензапирена в шоколадній продукції не встановлені не тільки в Україні і РФ, але таких не існує також і в країнах ЄС”, – наголошується в документі.
Корпорація Roshen також повідомила, що направила офіційний запит у Федеральну службу з нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини з проханням ознайомити її з актами, які свідчать про такі порушення, а також відповідають законодавчим нормам РФ.
Нагадаємо, в понеділок керівник Росспоживнагляду Головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко заявив, що Російська санітарна служба ввела заборону на постачання до Росії продукції кондитерської корпорації Roshen.
“Дано вказівки митним органам про заборону ввезення на територію нашої країни кондитерських виробів компанії “Рошен”, – повідомив він.
Онищенко 11 липня повідомив, що у російської санітарної служби виникли претензії до кондитерської продукції, яка поставляється з України.
Корпорація Roshen, один з найбільших в Україні виробників кондитерських виробів, включає в себе Київську, Маріупольську (Донецька обл.), Кременчуцьку (Полтавська обл.) і дві Вінницькі кондитерські фабрики, масломолочний комбінат “Бершадьмолоко”, Літинський племзавод (обидва – Вінницька обл. ), а також Липецьку фабрику “Рошен” (РФ) і Клайпедську кондитерську фабрику (Литва).
Корпорація виробляє до 200 видів кондитерських виробів: шоколадні та желейні цукерки, карамель, шоколад, печиво, вафлі, бісквітні рулети і торти. Загальний обсяг виробництва продукції досягає 410 тис. тонн на рік.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас