Китай візьметься за скорочення зайвих виробничих потужностей вже цього року — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Китай візьметься за скорочення зайвих виробничих потужностей вже цього року

Світ
402
Влада Китаю наказали більш ніж 1,4 тис. компаніям з 19 галузей скоротити надлишкові виробничі потужності протягом 2013 року в рамках заходів щодо забезпечення переходу до більш повільного і стійкого економічного зростання.
Міністерство промисловості та інформаційних технологій Китаю в тому числі оголосило цільові показники щодо закриття застарілих виробничих потужностей в чорній і кольоровій металургії, цементній та целюлозно-паперової промисловості. Згідно із заявою відомства, до кінця вересня виробництво на таких лініях має бути призупинено, до кінця року вони повинні бути ліквідовані.
“Настільки докладний список показує, що уряд серйозно ставиться до зусиль з реструктуризації економіки і готове змиритися з неминучими втратами”, – зазначив головний економіст гонконзької філії Nomura Holdings по Китаю Чжан Живе.
Як йдеться в заяві китайського Мінпрому, до кінця вересня має бути закрито 654,4 тис. тонн застарілих виробничих потужностей з виробництва міді, 260 тис. тонн з випуску алюмінію, 807 тис. тонн свинцю і 146,2 тис. тонн цинку.
На початку цього року міністерство повідомляло, що в 2013 році повинні бути закриті в цілому 665 тис. тонн потужностей з виробництва міді, 273 тис. тонн алюмінію, 879 тис. тонн свинцю і 143 тис. тонн цинку. У сталеливарній промисловості виявлені застарілі потужності на 7 млн тонн, в цементній – більш ніж на 92 млн тонн.
За матеріалами:
bloomberg.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас