У Росії збільшили швидкість на автомагістралях — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Росії збільшили швидкість на автомагістралях

Світ
268
Власникам автодоріг дозволено підвищувати швидкість для окремих видів транспортних засобів, якщо дорожні умови забезпечують безпечний рух з більшою швидкістю. Постанову про зміни в правилах дорожнього руху опубліковано вранці 26 липня на сайті уряду Росії.
Як зазначено в постанові, яку підписав прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв, якщо дорожні умови забезпечують безпечний рух з більшою швидкістю, то на ділянках доріг, позначених знаком 5.1 «Автомагістраль», можна встановлювати обмеження до 130 кілометрів на годину, а на ділянках доріг, позначених знаком 5.3 «Дорога для автомобілів», – до 110 кілометрів на годину.
Зміни торкнулися і вимог знаку 3.4 «Рух вантажних автомобілів заборонено». Тепер він поширюється і на вантажівки, які обслуговують підприємства або громадян у позначеній знаком зоні, а також належать тим, хто живе або працює там. Нововведення дозволить повністю виключити в’їзд вантажного транспорту в певні межі.
Нові правила також виключають можливість зупинки і стоянки в місцях стоянки маршрутних транспортних засобів або легкових таксі. Крім того, вводиться новий знак «Кінець смуги для маршрутних транспортних засобів», а назва знака 6.4 «Місце стоянки» офіційно змінюється на «Паркування (паркувальне місце)».
Нарешті, згідно з постановою уряду, в місцях дорожніх робіт будуть застосовуватися тимчасові дорожні знаки на жовтому фоні, і вони «можуть розміщуватися не тільки на переносних стійках».
Нагадаємо, 23 липня президент Росії Володимир Путін підписав закон про поправки до Кодексу про адміністративні порушення, які допускають вміст у крові водія до 0,35 проміле спирту. Крім цього, з КпАП було виключено покарання за перевищення швидкості від 10 до 20 кілометрів на годину. При цьому мінімальний штраф за порушення ПДР збільшено до 500 рублів, а за повторні порушення передбачена більш серйозна відповідальність.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас