Через введення 10%-го податку частина валютообмінних операцій піде в тінь - ПР


Через введення 10%-го податку частина валютообмінних операцій піде в тінь - ПР

Як вважають політики, поспішати з введенням податку на обмін валют не варто – поспішні висновки можуть вдарити по гривні: «Зараз одне з головних питань – поповнення бюджету. Намагаються знайти різні варіанти, у тому числі і за рахунок введення такого податку. Але потрібно зважити всі «за» і «проти». Це може призвести до того, що частина валютообмінних операцій піде в тінь», – сказав нам перший заступник голови фракції ПР Михайло Чечетов.

«Такі розмови дійсно є, але конкретних документів поки немає. У свій час такий податок ввели в Німеччині, але потім відмінили. Адже будь-які податки на обмінні операції призводять до того, що популярність нацвалюти падає, а люди починають зберігати гроші в іноземній валюті», – сказав член парламентського комітету з питань податкової політики, депутат від «Батьківщини» Сергій Терьохін.

Нагадаємо, депутати знову повернулися до ідеї обкласти податком у 10% операції з купівлі-продажу валюти, який буде відраховуватися до Пенсійного фонду. У Партії Регіонів і «Батьківщині» підтвердили, що розмови про введення збору дійсно ведуться і зараз йде розробка відповідного проекту. Якщо цей проект візьмуть на осінній сесії, податок введуть вже з 1 січня 2014-го.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua