Донецьк має всі умови для створення великого авіаційного хаба в Європі - думка — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Донецьк має всі умови для створення великого авіаційного хаба в Європі - думка

Казна та Політика
605
Інфраструктура Міжнародного аеропорту “Донецьк” ім. С.С.Прокоф ‘єва дозволяє йому стати великим транспортним вузлом у світовому авіаційному сполученні вже в середньостроковій перспективі, заявив комерційний директор аеропорту Олексій Дубревський.
“У нас на сьогодні є все для формування найбільшого транспортного хабу в Донецьку. У нас вигідне географічне розташування, ми є самим крайнім міжнародним аеропортом на Сході України і дійсно маємо потенційну можливість стати мостом в авіаційному сполученні між найбільшими країнами світу”, – сказав Дубревський в понеділок на прес-конференції, присвяченій роботі Міжнародного авіафоруму Routes CIS 2013, який проходить у Донецьку.
За його словами, на сьогоднішній день аеропорт має сучасну злітно-посадочну смугу, яка дозволяє здійснювати посадку і зліт всім типам повітряних суден.
“При цьому зона охоплення пасажирів нашим аеропортом становить порядку 6,5 млн жителів. Ми говоримо про жителів не тільки Донецької, а й сусідніх Луганської та Запорізької областей”, – уточнив Дубревський.
Як повідомлялося, Міжнародний аеропорт “Донецьк” у січні-червні 2013 року збільшив пасажиропотік на 3% в порівнянні з аналогічним періодом 2012 року – до 472,558 тис. пасажирів.
За цей період аеропорт обслужив 8,59 тис. авіарейсів, з яких частка міжнародних рейсів склала 60%.
У той же час за період з 1 по 15 липня поточного року пасажиропотік в аеропорту збільшився на 20%.
Аеропорт “Донецьк” розташований в 10 км на північний захід від міста. Має злітно-посадочну смугу довжиною 4 тис. м, шириною 60 м, товщиною покриття 1 м з сучасним світлосигнальним обладнанням. Аеропорт може приймати всі типи повітряних суден.
Новий аеровокзальний комплекс аеропорту введено в експлуатацію 14 травня 2012 року. Загальна площа аеровокзалу – 58 тис. кв. м, пропускна спроможність – близько 3100 пасажирів на годину. В аеропорту працюють одночасно старий і новий пасажирські термінали.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас