У Японії більше 13 тис людей були госпіталізовані через аномальну спеку — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Японії більше 13 тис людей були госпіталізовані через аномальну спеку

Світ
382
Спека за минулий тиждень забрала в Японії життя 16 людей, з початку липня з тепловим ударом були госпіталізовані понад 13,6 тисячі осіб, такі дані оприлюднило Управління пожежної охорони Японії, у веденні якого знаходиться служба швидкої допомоги.
Всього за першу половину липня від спеки померли 19 осіб.
Згідно з оприлюдненими напередодні даними за червень, з тепловим ударом в лікарні надійшли понад 4,2 тисячі осіб. Це більш ніж у 2 рази перевищує показники червня минулого року. У червні температура в середньому по країні склала 30 градусів.
Однак настання липня принесло рекордну спеку – вище 35 градусів майже по всій території країни. У префектурах Яманасі, Гумма і інших температура стійко трималася близько 39 градусів. Стовпчик термометра в японській столиці досягав позначки в 35,5 градуса. Протягом минулого тижня надходили повідомлення про масові госпіталізації школярів після занять спортом на вулиці або під час екскурсій на відкритому повітрі.
З 8 липня кількість госпіталізованих з тепловим ударом щодня становило близько тисячі осіб. Метеорологи порівнювали раптове настання спеки з найспекотнішим в історії країни літом 2010 року. На цьому тижні температура повернулася до середньорічних показників для цієї пори року – близько 30 градусів.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас