Узбецький коледж включив у договір з учнями збирання бавовни — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Узбецький коледж включив у договір з учнями збирання бавовни

Світ
348
Абітурієнтам, які вступають в один з узбецьких коледжів, пропонують укласти договір, що передбачає обов’язкову участь у щорічній кампанії зі збирання бавовни. На підтвердження джерело опублікувало знімок документа.
Договір укладається між директором коледжу і батьками учня, при цьому сам учень також повинен поставити під документом свій підпис. У списку вимог серед інших є таке: «Обов’язкова участь учня в бавовняній компанії, а також на організованих суботниках коледжу» (орфографія оригіналу збережена – ред).
Підписання даного документа, за інформацією Uznews, є обов’язковою умовою при подачі документів на вступ до коледжу. «У разі відмови батьків, документи можуть бути не прийняті, при цьому їм кажуть, що в інші коледжі міста звертатися безглуздо, там висувають такі ж вимоги», – зазначає джерело.
Даний договір, як повідомляється, використовується в Ангренському коледжі побутового обслуговування (Ангрен – місто в Ташкентській області).
До кампанії по збору бавовни в Узбекистані щорічно залучають (поряд з фермерами) працівників бюджетних організацій (лікарів, вчителів), а також студентів. У минулі роки «на бавовну» також у масовому порядку відправляли дітей. Однак після численних протестів, з якими виступали правозахисні організації (в тому числі за кордоном) від цієї практики узбецька влада відмовилася.
За відмову брати участь у бавовняній кампанії студентам погрожують відрахуванням, бюджетникам – звільненням. За неофіційними даними, від «бавовняної повинності» можна відкупитися, заплативши певну суму.
Бавовна є однією з основних статей узбецького експорту, щорічно вона приносить республіці сотні мільйонів доларів.
За матеріалами:
Лента.РУ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас