Сектор тваринництва буде показувати близько 5% зростання - експерт — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Сектор тваринництва буде показувати близько 5% зростання - експерт

Аграрний ринок
162
Державна служба статистики в червні поточного року зафіксувала істотне зростання індексу обсягу виробництва в сільському господарстві.
“Різкий стрибок індексу в червні пояснюється двома складовими – більш раннім стартом збирання врожаю, ніж у 2012 році через спекотну погоду в травні і більш високою середньою врожайністю ранніх зернових”, – коментує Андрій Патіота, старший аналітик споживчих секторів інвесткомпанії “АРТ Капітал” .
Він нагадав, що в травні індекс обсягів виробництва в сільському господарстві показав зростання 5%, що було практично повністю обумовлено зростанням виробництва в тваринництві, а в червні зростання прискорилося до 36% у порівнянні з попереднім роком.
На думку Андрія Патіоти, в майбутньому галузь продовжить показувати хороші результати: “Сектор тваринництва за нашими прогнозами буде показувати близько 5% зростання протягом усього року, а збільшення валової продукції рослинництва за підсумками року очікується на рівні 15-20%. Таким чином, зростання індексу сільгоспвиробництва за 2013 ми очікуємо на рівні 10-14%”.
За даними Державної служби статистики, індекс обсягу виробництва в сільському господарстві України в першому півріччі 2013 виріс на 15,4% у порівнянні з аналогічним періодом 2012 року. Виробництво м’яса зросло на 9,3%, яєць – на 4%, молока – на 0,6%. У той же час виробництво ранніх зернових збільшилося в 2,3 рази, овочів відкритого грунту – на 17%.
За матеріалами:
Діло
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас