Владі Грузії різко перестали подобатися українські продукти — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Владі Грузії різко перестали подобатися українські продукти

Аграрний ринок
5397
Грузія вирішила переглянути вимоги до всієї номенклатури імпортної харчової продукції
Як повідомили в Національному агентстві продовольства Мінсільгоспу Грузії, йдеться в першу чергу про продукцію тваринного походження. Наприклад, для імпорту м’яса та м’ясопродуктів, риби та рибних продуктів, консервів, молочної продукції відтепер стає обов’язковим наявність предімпортного дозволу, чого раніше взагалі не було потрібно.
Українські виробники м’яса вже зіткнулися з ускладненням процедур митного оформлення. У неофіційних бесідах постачальники скаржаться на те, що з середини червня їх фури з курятиною неодноразово затримувалися на митниці. Експортери м’ясних консервів також стурбовані збором додаткових дозволів, що підтверджують походження використовуваної ними сировини. У фокусі пильної уваги виявиться морозиво та кондитерські вироби. «Такого прискіпливого контролю на грузинському кордоні, як цього літа, я й не пригадаю», – говорить менеджер з зовнішньоекономічної діяльності компанії «Універсалтрейд» Станіслав Маклащенко.
Під роздачу потраплять курячі яйця і яєчної порошок, вимоги до імпорту яких до цих пір не встановлювалися. Так, з 10 червня 2013 року на яйцях повинне буде обов’язково бути присутнім лазерне (а не чорнильна) маркування. При цьому на кожному імпортному яйці, ввезеному в країну, повинні зазначатися країна-експортер і дата походження грузинською мовою.
За матеріалами:
Коментарі
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас