Названі міста з найвищими податками на купівлю нерухомості — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Названі міста з найвищими податками на купівлю нерухомості

Світ
867
Перше місце в рейтингу міст з найвищими податками на купівлю житла займає Гонконг, свідчать дані дослідження, проведеного компанією Knight Frank.
Як повідомляє Prian.ru, портал World Property Channel передає, що в Гонконзі, де уряд сподівається сповільнити швидке зростання цін, податки і збори можуть скласти до 25% від ціни новобудови, яка зазвичай становить близько $3 млн.
Згідно з даними Knight Frank, додаткові витрати, в основному, складаються з гербового збору та податку на майно, які платять іноземці.
Друге місце рейтингу займає Сінгапур, де іноземним покупцями доведеться платити додаткові 19,3% податків і зборів за придбання нерухомості, в тому числі найвище в світі держмито в розмірі 18% від вартості угоди.
Світова фінансова криза сприяла збільшенню попиту на закордонну нерухомість, а це, у свою чергу, призвело до гарячкової податкової та адміністративної політики. Лондон посів третє місце, оскільки додаткові витрати при купівлі власності за ціною в $3 млн складуть 7,9%. Однак цей факт не остудив міжнародний інтерес до його нерухомості: іноземні покупці уклали 73% угод з купівлі новобудов в елітних районах Лондона в 2012 році.
Від Лондона незначно відстає Сідней – з 7,2% від загальної вартості покупки для міжнародних покупців, а потім Багами – з 6,5%.
Але дослідження компанії Knight Frank не зупиняється на витратах при купівлі нерухомості, розглядаючи і щорічні збори, які доведеться платити новому власнику майна, у тому числі податки на багатство, муніципальні податки і податки на майно (за винятком податку на землю та комунальних платежів).
Нью-Йорк займає восьме місце в світі з точки зору витрат при придбанні нерухомості, але лідирує за кількістю щорічних зборів.
На відміну від високої вартості покупки, утримання нерухомості в Гонконгу, навпаки, відрізняється низьким рівнем щорічних витрат, оскільки іноземні покупці не зобов’язані платити податки на майно, землю і муніципальні збори.
Монако, улюблений напрямок багатих і знаменитих, створило лояльне податкове середовище, де домовласники не обтяжені щорічними податковими витратами на їх власність. Париж також опинився в списку міст з “відносно низькою вартістю утримання” новобудов.
Нагадаємо, раніше були названі найдорожчі і найдешевші міста світу. Як повідомлялося, найдорожчим містом за вартістю життя в 2013 році є Токіо.
За матеріалами:
Корреспондент.net
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас